1 Ré 3
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1 Ré 3

FDD 1 Ré 3 FORUM

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

HAYALİNİZDE Kİ ÜNİVERSİTE

5 posters
YazarMesaj
chelsea
Moderatör
Moderatör
chelsea

HAYALİNİZDE Kİ ÜNİVERSİTE Empty
MesajKonu: HAYALİNİZDE Kİ ÜNİVERSİTE   HAYALİNİZDE Kİ ÜNİVERSİTE Icon_minitimePtsi Nis. 23, 2007 1:43 pm

valla öyle bir üniversitede yok belki ben çok uçuk hayel kuruyorum ama şöyle deniz manzarası olan bir üniversitede istemiyorum değil yani insanalar daha çağdaş ve özgür olsun( bu çok önemli)
FRe-SuaR
Moderatör
Moderatör
FRe-SuaR

MesajKonu: Geri: HAYALİNİZDE Kİ ÜNİVERSİTE   HAYALİNİZDE Kİ ÜNİVERSİTE Icon_minitimePtsi Nis. 23, 2007 1:46 pm

baba gel ç.kaleye alıım seni yanıma deniz istiosan deniz bayan arkadaş istiosan bayan arkadaş ew istiosan ew çewre istiosan çewre herşey war Cool Cool Cool
chelsea
Moderatör
Moderatör
chelsea

MesajKonu: Geri: HAYALİNİZDE Kİ ÜNİVERSİTE   HAYALİNİZDE Kİ ÜNİVERSİTE Icon_minitimePtsi Nis. 23, 2007 5:00 pm

ULAN ZATEN BİR TEK AKLINDA ÜSTANBUL OLMADI SENİN YANINBAŞKA HİÇ BİR YER DÜŞÜNMÜYOOM İSTANBULDA BİRAZ ZOR YANIN BOŞDUR UMARIM ÇÜNKÜ BEN GELİYOOM Very Happy
fatalrhyme
Admin
Admin
fatalrhyme

MesajKonu: Geri: HAYALİNİZDE Kİ ÜNİVERSİTE   HAYALİNİZDE Kİ ÜNİVERSİTE Icon_minitimePtsi Nis. 23, 2007 7:58 pm

bende gelim mi ekelik hadi ya yap bi kıyak admin e
https://1re3.yetkin-forum.com
FRe-SuaR
Moderatör
Moderatör
FRe-SuaR

MesajKonu: Geri: HAYALİNİZDE Kİ ÜNİVERSİTE   HAYALİNİZDE Kİ ÜNİVERSİTE Icon_minitimePtsi Nis. 23, 2007 8:08 pm

gel adminim gel kapım herkese açık Wink herkesi beklerim ç.kalee Cool ordada bi sinerji yaratırız..1re3 ü ordada yaşatırızzz..
fatalrhyme
Admin
Admin
fatalrhyme

MesajKonu: Geri: HAYALİNİZDE Kİ ÜNİVERSİTE   HAYALİNİZDE Kİ ÜNİVERSİTE Icon_minitimePtsi Nis. 23, 2007 8:47 pm

işte budur yaw 1re3 ruhu hayranım bu olaya Very Happy
https://1re3.yetkin-forum.com
chelsea
Moderatör
Moderatör
chelsea

MesajKonu: Geri: HAYALİNİZDE Kİ ÜNİVERSİTE   HAYALİNİZDE Kİ ÜNİVERSİTE Icon_minitimeSalı Nis. 24, 2007 7:22 pm

oğlum yanlışlıkla bile o kadar 1re3 bir araya gelsek varyaa allahhh neler olur bee ne güzel geçer o üniversite yılları be tutmayın beni gidiyorum gökhanım yanına kız sözü bile var bee daha allah'dan belamımı istiyorum Smile
semih1R3
İddaa Moderatörü
İddaa Moderatörü
semih1R3

MesajKonu: Geri: HAYALİNİZDE Kİ ÜNİVERSİTE   HAYALİNİZDE Kİ ÜNİVERSİTE Icon_minitimeSalı Nis. 24, 2007 8:27 pm

beyler etmeyin,eylemeyin yaw...zaten finali yıktık bi senede 4 senede o universiteye ne yaparsınız allah bilir..Very Happy:D
chelsea
Moderatör
Moderatör
chelsea

MesajKonu: Geri: HAYALİNİZDE Kİ ÜNİVERSİTE   HAYALİNİZDE Kİ ÜNİVERSİTE Icon_minitimeÇarş. Nis. 25, 2007 5:00 pm

Very Happy kesin varya prof. çıldırır artık
comodor
VIP Üye
VIP Üye
comodor

MesajKonu: Geri: HAYALİNİZDE Kİ ÜNİVERSİTE   HAYALİNİZDE Kİ ÜNİVERSİTE Icon_minitimeCuma Nis. 27, 2007 5:58 pm

chelsea demiş ki:
valla öyle bir üniversitede yok belki ben çok uçuk hayel kuruyorum ama şöyle deniz manzarası olan bir üniversitede istemiyorum değil yani insanalar daha çağdaş ve özgür olsun( bu çok önemli)

oyle bı unıverstemı var turgay ya:) olsa da yesek
chelsea
Moderatör
Moderatör
chelsea

MesajKonu: Geri: HAYALİNİZDE Kİ ÜNİVERSİTE   HAYALİNİZDE Kİ ÜNİVERSİTE Icon_minitimeCuma Nis. 27, 2007 7:31 pm

Very Happy:D:D işte ya hayalimde ki üniversite deniz kızlar kum derse girme zorunluluğun yok baba sana limitsiz kredi sağlıyor ulan böyle bir ünüversitede okusam ömür boyu okullu olurum artık Very Happy:D:D
comodor
VIP Üye
VIP Üye
comodor

MesajKonu: Geri: HAYALİNİZDE Kİ ÜNİVERSİTE   HAYALİNİZDE Kİ ÜNİVERSİTE Icon_minitimeCuma Nis. 27, 2007 7:32 pm

bende valla bulursan gıdermııs beraber Very Happy
chelsea
Moderatör
Moderatör
chelsea

MesajKonu: Geri: HAYALİNİZDE Kİ ÜNİVERSİTE   HAYALİNİZDE Kİ ÜNİVERSİTE Icon_minitimeÇarş. Ağus. 08, 2007 1:14 am

değil mi onurum ya öyle bir üniversite olcak ben ölünceye dek orda kalırım orda okurum orda işe girerrim yaşamımı orda bitiririm aq ne güzel olurdu hanii

HAYALİNİZDE Kİ ÜNİVERSİTE
1 sayfadaki 1 sayfası