1 Ré 3
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1 Ré 3

FDD 1 Ré 3 FORUM

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Neden bir site yapıldı?

4 posters
YazarMesaj
fatalrhyme
Admin
Admin
fatalrhyme

Neden bir site yapıldı? Empty
MesajKonu: Neden bir site yapıldı?   Neden bir site yapıldı? Icon_minitimePtsi Nis. 23, 2007 1:57 pm

Neden bir site yapıldının cevabı dershanemizdeki ortamı tekrar bir arada toplamak sınavdan sonrada hepimiz farklı yerlere dağılcaz malum yine bir arada olalım die yapılmış bişeydir bence hoş da oldu kim nereyi kazandı kim naptı herşey burda olsun isterim ben ki öle de olacak galiba dershaneden sonrada sevincimizi üzüntümüzü dershanede olduğu gibi burda da paylaşalım istedim ve bu forumu yaptım...

KISACA:Dershane bitti arkadaşlık bitti olayı olmasın diye
https://1re3.yetkin-forum.com
FRe-SuaR
Moderatör
Moderatör
FRe-SuaR

MesajKonu: Geri: Neden bir site yapıldı?   Neden bir site yapıldı? Icon_minitimePtsi Nis. 23, 2007 2:00 pm

fatihim sana katılıorm ellerine kollarına bacaklarına sağlık.. 1re3 ü yaşatalımmmmm cheers cheers cheers cheers
semih1R3
İddaa Moderatörü
İddaa Moderatörü
semih1R3

MesajKonu: Geri: Neden bir site yapıldı?   Neden bir site yapıldı? Icon_minitimePtsi Nis. 23, 2007 2:04 pm

bizim gibi 1R3 daha gelmez bu dershaneye...ve bu sinif hic kopmayacakkk...
chelsea
Moderatör
Moderatör
chelsea

MesajKonu: Geri: Neden bir site yapıldı?   Neden bir site yapıldı? Icon_minitimePtsi Nis. 23, 2007 4:47 pm

ulan (diyorum katiyen küfür değil altını çizerim) bu 1R3 dershane unutmaz bee sınıfta öik mıdır nedir ona topluca giden kaç sınıf var dershane tarihinde bee Very Happy herkezi unutsak bile gökhan çalışkanın tüyolarını ali'nin saçma sapan sorularını benim CHELSEA hayramlığını nasıl unutacaksınız Very Happy bencede marım bu site arkadaşlığımız gibi uzun sürer

Neden bir site yapıldı?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-