1 Ré 3
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1 Ré 3

FDD 1 Ré 3 FORUM

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sınava hazır mısınız???

3 posters
YazarMesaj
ultrAslan
Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
ultrAslan

Sınava hazır mısınız??? Empty
MesajKonu: Sınava hazır mısınız???   Sınava hazır mısınız??? Icon_minitimeCuma Haz. 08, 2007 1:28 pm

Arkadaşlar umarım hepiniz hazırsınızdır ama yinede yazın
chelsea
Moderatör
Moderatör
chelsea

MesajKonu: Geri: Sınava hazır mısınız???   Sınava hazır mısınız??? Icon_minitimePaz Haz. 10, 2007 6:11 pm

tolga nerden bilcen hazırmısn değilmisin eksik konun var mı diye sorarsan ewt var kimya (hssst sitede küfür yasak) ne oldu hazır deilmiyim şimdi ama bence hazırım inş.herkez istediği yeri kazanır hayatta herkeze bol şanslar olurda görüşemessek ben haftada bir kez girerim siteye siz yazın muhakkak bakarım ne de olsa ben olmasam site çökecek Very Happy şaka bir yana konuşmak muhabbet etmek isteyen herkezi msn beklerim hadi hoşçakalın SmileSmileSmile
en büyük CHELSEA Very Happy:D:D
ultrAslan
Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
ultrAslan

MesajKonu: Geri: Sınava hazır mısınız???   Sınava hazır mısınız??? Icon_minitimePtsi Haz. 11, 2007 9:19 pm

seni bu konuşmandan dolayı kutluyorum. yani insanın içinde bi umut varsa bile artık yok!!! bu kadar karamsarlık...Smile nese hadi bakalım
semih1R3
İddaa Moderatörü
İddaa Moderatörü
semih1R3

MesajKonu: Geri: Sınava hazır mısınız???   Sınava hazır mısınız??? Icon_minitimeSalı Haz. 19, 2007 4:56 pm

ya küfür etmicem ama zor tutuom kendimi...bu chelsea denen mahlukat nie veda konusması gibi konusuor her yerde,zorla sinir edior beni...oglum 1R3 bitmedi,bitmez..bu defter kapanmaz tamam mı bunu aklının bi yerine sok...
ultrAslan
Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
ultrAslan

MesajKonu: Geri: Sınava hazır mısınız???   Sınava hazır mısınız??? Icon_minitimePtsi Haz. 25, 2007 11:16 pm

valla doğru diyosun semih..adamın bi helalleşmediği kaldı onu da yaparsa ipleri tam koparcak...turgayım ya sabır çekiyorum haberin olsun !!!
1r3 arasındaki bağ hidrojen bağından kuvvetlidir (tutamadım kendimi k.bakmayın Smile)) 1R3 oleeeeey
chelsea
Moderatör
Moderatör
chelsea

MesajKonu: Geri: Sınava hazır mısınız???   Sınava hazır mısınız??? Icon_minitimeÇarş. Ağus. 08, 2007 1:13 am

ulan sınava bütün sene hzır değildim

Sınava hazır mısınız???
1 sayfadaki 1 sayfası