1 Ré 3
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1 Ré 3

FDD 1 Ré 3 FORUM

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Şamp. Ligi CHELSEA - LIVERPOOL Tek Maç

+2
carsiamo12
FRe-SuaR
6 posters
YazarMesaj
FRe-SuaR
Moderatör
Moderatör
FRe-SuaR

Şamp. Ligi CHELSEA - LIVERPOOL Tek Maç Empty
MesajKonu: Şamp. Ligi CHELSEA - LIVERPOOL Tek Maç   Şamp. Ligi CHELSEA - LIVERPOOL Tek Maç Icon_minitimePaz Nis. 22, 2007 7:40 pm

bu maç çok önemli olduu için ayrıca değerlendirelim dedim; benm şahsi kanaatim "bu maç sabah öğle akşam, 1. dakkasından 90. dakkasına kadar 02ç" ama gelin görün ki alt - üst te işin içinden çıkamıorm. skor / ilkyarı-ikinciyarı / ilk gol vs. hadi fikirlerinizi bekliorm [duygusal olmayın gerçekçi olun (turgaym bu laf sana Laughing Laughing Laughing )]

warmısın iddaa'ya??
iddaaaaa iddaaaaa iddaaaaa iddaa
carsiamo12
Amatör Üye
Amatör Üye
carsiamo12

MesajKonu: Geri: Şamp. Ligi CHELSEA - LIVERPOOL Tek Maç   Şamp. Ligi CHELSEA - LIVERPOOL Tek Maç Icon_minitimePaz Nis. 22, 2007 8:19 pm

gokhanım sana sabah aksam katılıom dogruuu soluosun her ıkı maca da 02 oynamak ısıtom ama lıverpoolun sahasında dırek lıverpoola vercem alt ust dersne
banko 2 macta alt bıter ılk golu salak yabancı hakan sukur olan crouch atar sımdılık bu kadr soz duygusala baglayan turGAY DA
semih1R3
İddaa Moderatörü
İddaa Moderatörü
semih1R3

MesajKonu: Geri: Şamp. Ligi CHELSEA - LIVERPOOL Tek Maç   Şamp. Ligi CHELSEA - LIVERPOOL Tek Maç Icon_minitimePaz Nis. 22, 2007 8:42 pm

CHELSEANIN ZATEN ALMA IHTIMALI YOK...OYLE BIR IHTIMAL OLMASI BILE OLANAKSIZ....HEPIMIZ ANTICHELSEALIYIZ,VE SONUNA KADAR LİVERPOOL'U DESTEKLİYORUZZ...
fatalrhyme
Admin
Admin
fatalrhyme

MesajKonu: Geri: Şamp. Ligi CHELSEA - LIVERPOOL Tek Maç   Şamp. Ligi CHELSEA - LIVERPOOL Tek Maç Icon_minitimePtsi Nis. 23, 2007 7:56 am

semih1R3 demiş ki:
CHELSEANIN ZATEN ALMA IHTIMALI YOK...OYLE BIR IHTIMAL OLMASI BILE OLANAKSIZ....HEPIMIZ ANTICHELSEALIYIZ,VE SONUNA KADAR LİVERPOOL'U DESTEKLİYORUZZ...

lan beni de en sonunda chelsea li yapacaksınız lan zaten bu fener bitirdi beni bende chelsea liyim lan cheers cheers cheers
https://1re3.yetkin-forum.com
chelsea
Moderatör
Moderatör
chelsea

MesajKonu: Geri: Şamp. Ligi CHELSEA - LIVERPOOL Tek Maç   Şamp. Ligi CHELSEA - LIVERPOOL Tek Maç Icon_minitimePtsi Nis. 23, 2007 12:47 pm

ya harbiden saçmalıktan ileri gitmiyorsunuz chelsea rövanşı öyle yda böyle alcaktır emin olun bana göre her iki maç içinde alt oynamak en mantıklısıdır ama ben size bu maçın skorunuda vericem benden ayrılmayın
ultrAslan
Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
ultrAslan

MesajKonu: Geri: Şamp. Ligi CHELSEA - LIVERPOOL Tek Maç   Şamp. Ligi CHELSEA - LIVERPOOL Tek Maç Icon_minitimePtsi Nis. 23, 2007 1:27 pm

Bu maç tipik beraberlik gibi ama Chelsea nın seyirci avantajını unutmamak gerekiyor.Ya gerçi şampiyon Manchester ama insan rakibini bilmek istiyor açıkçası Very Happy ...

Liverpool turu geçer
chelsea
Moderatör
Moderatör
chelsea

MesajKonu: Geri: Şamp. Ligi CHELSEA - LIVERPOOL Tek Maç   Şamp. Ligi CHELSEA - LIVERPOOL Tek Maç Icon_minitimeÇarş. Nis. 25, 2007 11:22 pm

bu sayfaya yazan herkez utansın 1 bitti sizin halinize gülerimm ancak ne kadar kelime bulamadım sizin için CHELSEA diyorum ve susuyorum
ultrAslan
Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
ultrAslan

MesajKonu: Geri: Şamp. Ligi CHELSEA - LIVERPOOL Tek Maç   Şamp. Ligi CHELSEA - LIVERPOOL Tek Maç Icon_minitimePerş. Nis. 26, 2007 12:21 pm

YALNIZ BEN TUR İÇİN KONUŞTUM BUNUN LİVERPOOLU DA VAR:twisted:
chelsea
Moderatör
Moderatör
chelsea

MesajKonu: Geri: Şamp. Ligi CHELSEA - LIVERPOOL Tek Maç   Şamp. Ligi CHELSEA - LIVERPOOL Tek Maç Icon_minitimePerş. Nis. 26, 2007 1:29 pm

faretmez o zmanada burda ol o zamanda konuşurum

Şamp. Ligi CHELSEA - LIVERPOOL Tek Maç
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-