1 Ré 3
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1 Ré 3

FDD 1 Ré 3 FORUM

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

MANCHESTER UTD-MİLAN sonrası yorumları buraya alalım...

3 posters
YazarMesaj
semih1R3
İddaa Moderatörü
İddaa Moderatörü
semih1R3

MANCHESTER UTD-MİLAN sonrası yorumları buraya alalım... Empty
MesajKonu: MANCHESTER UTD-MİLAN sonrası yorumları buraya alalım...   MANCHESTER UTD-MİLAN sonrası yorumları buraya alalım... Icon_minitimeSalı Nis. 24, 2007 10:45 pm

ben sahsen bu macın oncelıklı 02 bıtcegını dusunuyordum oyle olmak uzereydı ama muthıs cocuk rooneyy sahneye cıkarak cok guzel bır gol attı ve benım bu tahmınımı yanılttıı...ıddaa kuponunda MAN U'yu bulunduranlar icin guzel birsey olmustur umarım:D:D:D
chelsea
Moderatör
Moderatör
chelsea

MesajKonu: Geri: MANCHESTER UTD-MİLAN sonrası yorumları buraya alalım...   MANCHESTER UTD-MİLAN sonrası yorumları buraya alalım... Icon_minitimeÇarş. Nis. 25, 2007 11:16 pm

m.ünited iyi top oynadı ama defansı ellere şenlikti eğer 2. maça eksikler yetişmiyecek olursa maçı neresiyle izlediği şüpheli arkadaşlarım çok büyül bir hüsranla karşılaşacakalr çünkü milan kendi evinde bu defans sayesinde maçı katiyen alır ama bakalım ne olacak 2. maçı sabırsızlıkla bekliyorum
ultrAslan
Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
ultrAslan

MesajKonu: Geri: MANCHESTER UTD-MİLAN sonrası yorumları buraya alalım...   MANCHESTER UTD-MİLAN sonrası yorumları buraya alalım... Icon_minitimePerş. Nis. 26, 2007 12:23 pm

BENİ DİNLEYEN OLSAYDI İDDAA SI TUTARDI...MİLLETE 1 OLUR DEDİM KİMSE DİNLEMEDİ...TAKIMIMI BİLİOM DA KONUŞUOM Cool
ultrAslan
Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
ultrAslan

MesajKonu: Geri: MANCHESTER UTD-MİLAN sonrası yorumları buraya alalım...   MANCHESTER UTD-MİLAN sonrası yorumları buraya alalım... Icon_minitimeÇarş. Mayıs 02, 2007 1:32 pm

Bari buna 02 oynayın arkadaşlar m.utd'a
chelsea
Moderatör
Moderatör
chelsea

MesajKonu: Geri: MANCHESTER UTD-MİLAN sonrası yorumları buraya alalım...   MANCHESTER UTD-MİLAN sonrası yorumları buraya alalım... Icon_minitimeÇarş. Mayıs 02, 2007 11:57 pm

süper oynadı ve turu geçti m.nüited turu geçer diyenler gördü milan kimmiş kaka kimmmiş c.ronaldo ne bokmuş
ultrAslan
Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
ultrAslan

MesajKonu: Geri: MANCHESTER UTD-MİLAN sonrası yorumları buraya alalım...   MANCHESTER UTD-MİLAN sonrası yorumları buraya alalım... Icon_minitimeÇarş. Mayıs 09, 2007 1:32 pm

kakanın....dicem ama etiğe aykırı....anladın sen onu Very Happy

MANCHESTER UTD-MİLAN sonrası yorumları buraya alalım...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-